Rezerwacja

O nas

Firma Pytloun

Firma Pytloun istnieje na rynku od roku 2003, kiedy to umożliwiała zakwaterowanie robotnikom tylko w jednej jednostce mieszkalnej. Z małej firmy w ciągu pięciu lat stała się jedna z największych firm świadczących usługi zakwaterowania w Libercu. W chwili obecnej oferujemy ogółem 300 łóżek w dwóch hotelach i czterech pensjonatach oraz prowadzimy dwie stylowe restauracje.

Naszym głównym celem jest świadczenie usług w zakresie zakwaterowania na najwyższym możliwym poziomie za cenę niższą niż u konkurencji. Aby osiągnąć nasz cel, starannie wybieramy dostawców i obniżamy koszty tam, gdzie to jest możliwe, a oszczędzamy tam, gdzie to jest efektywne tak, aby nasz klient nie odczuł tego faktu. Wyposażenie i styl pokoi troskliwie ukierunkowujemy na klienta, aby trafiały w jego potrzeby. Firma współpracuje z całym szeregiem fachowców spośród architektów i designerów wnętrz, którzy pomagają nam osiągnąć, by klient czuł się u nas przyjemnie.

W chwili obecnej nasza firma prowadzi działalność wyłącznie w Libercu, ale planujemy ekspansję również do innych większych miast w Republice Czeskiej oraz oferowanie jakościowych usług w zakresie zakwaterowania i gastronomii. Do tego celu dąży młody management z zespołem młodych osób, które chcą firmę w dalszym ciągu rozwijać i oferowane usługi nieustannie doskonalić.

Inż. Lukáš Pytloun

właściciel

 

Zpracovávám...